Депутатський корпус


Загальний список депутатів Глевахівської селищної ради VII скликання

№ округу Назва вулиць, провулків, номери будинків, які входять до складу округу Прізвище, власне ім’я, по батькові обраного депутата Контактний телефон

1

Вулиця Вокзальна

Будинки: 29, 31.

Бортницька
Антоніна Григорівна

050-835-13-79

2

Вулиця Вокзальна

Будинки: 37, 43, 53.

2

Бабушкін

Олександр Олександрович

3-11-52,

097-926-64-60

3

Вулиця Вокзальна

Будинки: 18, 22, 23, 26А, 47.

3

Коваль

Тамара Вікторівна

067-598-98-27

4

Вулиця Вокзальна

Будинки: 25, 27.

4

Тімоніна

Олена Борисівна

067-235-66-16

5

Вулиця Вокзальна

Будинки: 33, 35.

5

Шаповалова

Раїса Петрівна

095-600-16-27

6

Вулиця Вокзальна

Будинки: 39, 45.

6

Льос

Ольга Володимирівна

095-369-85-27

7

Вулиця Вокзальна

Будинки: 41, 49.

7

Слободенюк

Віталій Віталійович

067-214-17-77

8

Вулиця Вокзальна

Будинки: 1, 3, 5, 7, 8.

8

Погоріла

Надія Іванівна

3-27-37,

067-497-18-99

9

Вулиця Вокзальна

Будинки: 10, 12, 13, 14, 24.

9

Вольський

Володимир Анатолійович

097-740-80-72

10

Вулиця Вокзальна

Будинки: 15, 17.

10

Кириченко

Артем Леонідович

066-160-16-49

11

Вулиця Вокзальна

Будинки: 11А, 19, 21.

11

Постернак

Андрій Михайлович

067-585-11-22

12

Вулиця Ботанічна

Будинки: 1А, 1—12, 15, 16.

12

Горда

Юрій Степанович

067-784-20-65

13

Вулиці та деякі будинки: Ботанічна (будинок 19), Академіка Вавілова, Академіка Моргуна, Академіка Патона, Академічна, Артемовського, Богдана Хмельницького, Виноградна, Гетьманська, Гоголя, Деснянська, Дорошенка, Дослідна, Амосова (Дундича), Залізничні будинки, Зарічна, Зодчих, Зоряна, Ігоревська, Кармелюка, Квіткова, Кирилівська, Галицька (Карла Маркса), Ковпака, Котляревського, Лесі Українки, Сковороди (Лисенка), Лобановського, Любавинська, Львівська, Малютянська, Мефодіївська, Миру, Мономахівська, Наукова, Нижня, Новосельська, Озерна, Олімпійська, Олегівська, Оксамитна, Олени Теліги, Павлова, Паркова, Полуботка, Посольська, Довженка (Постишева), Прорізна, Пушкінська, Рогнединська, Ромашків, Руднєва, Курбаса (Сабурова), Сагайдачного, Садовського, Саксаганського, Святошинська, Соборна, Сонячна, Степова, Стефаника, Тупікова, Харківська, Хвойна, Чернишевського, Ярославська.

Провулки: Богдана Хмельницького, Миру, Парковий, Соборний, Успенський, Козловського (Лисенка).

13

Медушівський

Володимир Олександрович

067-273-31-33

14

Вулиці: Шептицького (Боженка), Кожарова, Набережна, Окружна, Ступки (Островського), Корольова (Щорса).

Провулок: Михайлівський (Жовтневий).

14

Степаненко

Анатолій Тихонович

р. 3-15-49

067-609-66-73

15

Вулиці та деякі будинки: Гагаріна, Київська: 1—101, 2—110, Маяковського, Річна, Садова.

Провулок: Річний.

15

Ромашко

Дмитро Володимирович

067-300-30-43

16

Вулиці: 1-го Травня, Жовтнева, Михайлівська (Жовтневої Революції).

Провулок: Шкільний.

16

Ященко

Ірина Вячеславівна

067-929-55-76

17

Вулиці: Бориспільска, Лермонтова, Механізаторів.

Провулок: Лермонтова.

17

Ворончук

Сергій Валерійович

067-852-88-73

18

Вулиці: Авіаційна, Дорожна, Залізнична, Космонавтів, Новий Шлях, Освіти, Перемоги, Уманська, Фастівська.

Провулки: Вишневий, Фастівський.

18

Бурдейний

Дмитро Миколайович

096-509-25-45

19

Вулиці та деякі будинки: Антонова, Володимирівська, Герца, Грушевського, Додохова, Карпенків, Київська: 103—189, 112—192.

Провулки: Київський, Кошового, Спортивна, Яблунева.

19

Комісаренко

Валентин Миколайович

3-29-12,

067-493-39-90

20

Вулиці: Васильківська, Кооперативна, Незалежності, Шевченка.

Провулки: Васильківський, Шевченка.

Вітюк
Василь
Вікторович

067-464-61-07

21

Вулиці та деякі будинки: Кирпоноса, Пимоненка (Комсомольська): 2—98, 1—93, Ковальова, Лугова, Марка Шляхового.

Провулок: Пимоненка (Комсомольський).

21

Керженцева

Лариса Леонідівна

067-390-65-44

22

Вулиці та деякі будинки: Пимоненка (Комсомольська): 95—193, 100—178, Піщана, Матросова, Польова.

Провулки: Лісний, Піщаний.

22

Павленко

Олександр Анатолійович

098-601-22-11

23

Вулиці: Коцюбинського, Учительська.

23

Кузьмін 

Валентин  Васильович

3-28-66,

096-226-08-07

24

Вулиці: Ватутіна, Зелена, Молодіжна.

Провулки: Зелений, Учительський.

24

Циганок

Микола Сергійович

093-812-37-25

25

Вулиці: Морозова, Нова, Пушкіна, Сінельників, Франка.

Провулок: Морозова. 

25

Цибуленко

Віталій Борисович

098-276-94-51

26

Вулиці:  Боярська, Чорнобильська (Дніпропетровська), Чернігівська (Дружби Народів), Лісна, Одеська, Хвої, Черкаська (Чекістів).

26

Власенко

Іван Григорович

096-800-10-73

Актуально...