Детальний план території по вул. Сонячна в с. Мархалівка

Дата: 13.07.2020 15:19
Кількість переглядів: 591

Детальний план території "Формування земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Сонячна с. в селі Мархалівка Васильківського району Київської області" (Ткаченко В.М.)

 

Оголошення про проведення громадських слухань по детальному плану території

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р., проводяться громадські слухання містобудівної документації «Формування земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Сонячна с. в селі Мархалівка Васильківського району Київської області» з 13.07.2020 по 12.08.2020 р. (замовник Глевахівська селищна рада, розробник ТОВ "Ідеал-Центр»), згідно з рішенням Глевахівської селищної ради № 172-08-VII від 12.12.2019 р.

Громадські слухання відбудуться 28 липня 2020 року о 15:00 год. в приміщенні Глевахівської селищної ради по вул. Вокзальна, 26 у смт Глеваха Васильківського району Київської області.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в Глевахівський селищній раді за адресою: смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9 (тел. 04571 3-15-48) та на офіційному сайті Глевахівської селищної ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 13.07.2020 по 12.08.2020 р.

За забезпечення розгляду пропозицій відповідальний архітектор Терещук В.А.

 

Довідка: відповідно до вказаних вище законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

ДПТ 1 Загальні дані 

ДПТ 2 Існ стан 

ДПТ 3 Проект план 

ДПТ 4 Інженерні мережі

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора