Детальний план території "Газонаповнювальної станції в смт. Глеваха Васильківського району Київської області"

Дата: 28.07.2020 14:05
Кількість переглядів: 780

Детальний план території "Газонаповнювальної станції в смт. Глеваха Васильківського району Київської області"

Оголошення про проведення громадських слухань по детальному плану території

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р., проводяться громадські слухання містобудівної документації «Газонаповнювальної станції в смт. Глеваха Васильківського району Київської області» з 29.07.2020 по 28.08.2020 р. (замовник Глевахівська селищна рада, розробник ТОВ "Укрнпіцивільбуд»), згідно з рішенням Глевахівської селищної ради № 219-10-VII від 23.01.2020 р.

Громадські слухання відбудуться 18 серпня 2020 року о 10:00 год. в приміщенні Глевахівської селищної ради по вул. Вокзальна, 26 у смт Глеваха Васильківського району Київської області.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в Глевахівський селищній раді за адресою: смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9 (тел. 04571 3-15-48) та на офіційному сайті Глевахівської селищної ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 29.07.2020 по 28.08.2020 р.

За забезпечення розгляду пропозицій відповідальний інженер-землевпорядник Поліщук І.А.

 Довідка: відповідно до вказаних вище законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

ДПТ1 

ДПТ2

ДПТ3

ДПТ4

ДПТ5

ДПТ6

ДПТ7

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора