План зонування території по вул. Садова в с. Залізне

Дата: 27.04.2021 11:52
Кількість переглядів: 266

План зонування території «План зонування території в межах вулиці Садова в с. Залізне Фастівського району Київської області» (заявник Архіпова О. Ф.)

Оголошення про проведення громадських слухань по плану зонування території

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р., проводяться громадські слухання містобудівної документації «План зонування території в межах вулиці Садова в с. Залізне Фастівського району Київської області» з 29.04.2021 р. по 31.05.2021 р. включно (замовник Глевахівська селищна рада, розробник ТОВ «УКР- ГРУППРОЕКТ», заявник – Архіпова О.Ф.)

Громадські слухання відбудуться 25 травня  2021 року о 10:00 год. в приміщенні Глевахівської селищної ради по вул. Вокзальна, 26 у смт Глеваха Васильківського району Київської області. 

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в Глевахівський селищній раді за адресою: смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9 (тел. 04571 3-15-48) та на офіційному сайті Глевахівської селищної ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 29.04.2021 р. по 31.05.2021 р.

За забезпечення розгляду пропозицій відповідальний спеціаліст І категорії - архітектор Павлова Сніжана Володимирівна.

Довідка: відповідно до вказаних вище законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

План зонування території «План зонування території в межах вулиці Садова в с. Залізне Фастівського району Київської області»

Межі розроблення містобудівної документації «План зонування території в межах вулиці Садова в с. Залізне Фастівського району Київської області»

Основні показники проєкту плану зонування території в межах вулиці садова в с. Залізне Фастівського району Київської області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора