Детальний план території в с. Зайців

Дата: 29.07.2021 15:45
Кількість переглядів: 211

Оголошення про проведення громадських слухань
проекту детального плану території

Детальний план території «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з для ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Зайців Глевахівської ОТГ Фастівського району Київської області» (кадастровий номер земельної ділянки 3221485501:01:011:0102)

Заявник Чекорський А. С.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 р., проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з для ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ) в с. Зайців Глевахівської ОТГ Фастівського району Київської області» з 30.07.2021 р. по 31.08.2021 р. включно (замовник — Глевахівська селищна рада, розробник — ТОВ "Землевпорядне агенство").

Громадські слухання відбудуться 27 серпня  2021 року о 10:00 год. в приміщенні Глевахівської селищної ради по вул. Вокзальна, 26 у смт Глеваха Васильківського району Київської області. 

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в Глевахівський селищній раді за адресою: смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9 (тел. 04571 3-15-48) та на офіційному сайті Глевахівської селищної ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 30.07.2021 р. по 31.08.2021 р..

За забезпечення розгляду пропозицій відповідальний — начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Глевахівської селищної ради Павлова Сніжана Володимирівна.

Довідка: відповідно до вказаних вище законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Відомість креслень основного комплекту детального плану території:

Аркуш 1. Основні техніко-економічні показники

Аркуш 2. Загальні дані

Аркуш 3. Ситуаційна схема

Аркуш 4. Схема розташування території в планувальній структурі с. Зайців

Аркуш 5. План існуючого використання території. М 1:500

Аркуш 6. Проектний план. М 1:500

Аркуш 7. Схема організації руху транспорту і пішоходів. М 1:500

Аркуш 8. Схема інженерної підготовки території та вертикального планування. М 1:500

Аркуш 9. Схема інженерних мереж. М 1:500


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора