Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДПТ ТОВ "Калинівка-Агрокар"

Дата: 18.08.2021 11:15
Кількість переглядів: 218

Повідомлення про оприлюднення
Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - детального плану території розміщення комплексу придорожнього сервісу з об’єктами торгівлі та інженерного забезпечення (на земельній ділянці кадастровий номер 3221455300:03:008:0128) в смт Глеваха Фастівського району Київської області

На виконання статті 10 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі  стратегічної екологічної оцінки, Глевахівська селищна об’єднана територіальна громада інформує:

  1. Повна назва документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) та стислий зміст: Детальний план території розміщення комплексу придорожнього сервісу з об’єктами торгівлі та інженерного забезпечення (на земельній ділянці кадастровий номер 3221455300:03:008:0128) в смт Глеваха Фастівського району Київської області - є видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування розташування та експлуатації об’єкту, забудови та іншого використання території населеного пункту. Детальний плани визначають планувальну організацію і розвиток частини території та містобудівні умови та обмеження забудови в межах території проектування.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Глевахівська селищна рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 25.08.2021 р. по 24.09.2021 р.;
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил;
в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:  не передбачається проведення громадських слухань;
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документу державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Глевахівської громади, а також в приміщенні за адресою: 08631, Київська область, Фастівський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 26, протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: 08631, Київська область, Фастівський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 26.

Електронна адреса: glevaha.rada@ukr.net або otg@hlevakha.gov.ua.
Строк: з 25.08.2021р. по 24.09.2021 р.;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі  здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: Глевахівська селищна рада, на офіційному веб-сайті https://hlevakha.gov.ua, а також за адресою: 08631, Київська область, Фастівський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 26.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документу державного планування - детального плану території розміщення комплексу придорожнього сервісу з об’єктами торгівлі та інженерного забезпечення (на земельній ділянці кадастровий номер 3221455300:03:008:0128) в смт Глеваха  Фастівського району Київської області для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора