Проєкт документа державного планування та звіт про його СЕО

Дата: 18.08.2021 16:00
Кількість переглядів: 210

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проєкту документа державного планування
та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Повна назва – Детальний план території на земельну ділянку з кадастровим номером 3221455300:01:075:0001 площею 0,50 га в зв’язку із уточненням вулично-дорожньої мережі та розміщення будівель торгівлі по вулиці Вокзальній в смт Глеваха Фастівського району Київської області (далі – Детальний план).

Метою розроблення детального плану є визначення можливості розташування будівель торгівлі з подальшим оформленням дозвільних документів на їх будівництво, а також уточнення проєктної вулично-дорожньої мережі.

Територія проєктування, загальною площею 0,5 га, розташована в існуючих межах селища Глеваха Фастівського району Київської області. На земельній ділянці передбачається розміщення магазину продовольчих і непродовольчих товарів, а також стоянка для автомобілів, стоянки для велосипедистів, майданчик контейнерів для сміття.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Глевахівська селищна рада за адресою: Київська область, Фастівський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9, тел. (04571) 3-15-48.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: 

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки Детального плану розпочато з 18.08.2021 року і триватиме до 17.09.2021 року .

Проєкт Детального плану та звіту про його стратегічну екологічну оцінку та повідомлення про оприлюднення проєкту Детального плану та звіту про його стратегічну екологічну оцінку розміщенно на сайті Глевахівської селищної ради: https://hlevakha.gov.ua.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): 

Надання письмових (або в електронному вигляді) зауважень та пропозицій до Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області (08631, Київська область, Фастівський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26); е-пошта: glevaha.rada@ukr.net.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 17 вересня 2021 року в приміщенні адмінбудівлі за адресою: Київська обл., Фастівський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Глевахівська селищна рада Фастівського району Київської області, 08631, Київська область, Фастівський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26; е-пошта: glevaha.rada@ukr.net.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій: Глевахівська селищна рада Фастівського району Київської області, 08631, Київська область, Фастівський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26; е-пошта: glevaha.rada@ukr.net.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Глевахівська селищна рада.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування: підстави для проведення транскордонних консультацій відсутні.

Детальний план території на земельну ділянку з кадастровим номером 3221455300:01:075:0001, площею 0,50 га, в зв’язку із уточненням вулично-дорожньої мережі та розміщення будівель торгівлі по вулиці Вокзальній в смт Глеваха Фастівського району Київської області:

Пояснювальна записка, додатки, графічні матеріали. Том 1
Пояснювальна записка, додатки. Том 2
Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерного підготовлення території та вертикального планування
Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору
Схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора