Детальний план територій в смт Глеваха

Дата: 20.08.2021 14:31
Кількість переглядів: 388

Оголошення про проведення громадських слухань
проекту детального плану території

Детальний план території "Детальний план території на земельну ділянку з кадастровим номером 3221455300:01:075:0001 площею 0,50 га в зв’язку із уточненням вулично-дорожньої мережі та розміщення будівель торгівлі по вулиці Вокзальній в смт Глеваха Фастівського району Київської області"

Заявник  Чемер В.О.

Метою розроблення детального плану є визначення можливості розташування будівель торгівлі з подальшим оформленням дозвільних документів на їх будівництво, а також уточнення проєктної вулично-дорожньої мережі.

          

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 р., проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території на земельну ділянку з кадастровим номером 3221455300:01:075:0001 площею 0,50 га в зв’язку із уточненням вулично-дорожньої мережі та розміщення будівель торгівлі по вулиці Вокзальній в смт Глеваха Фастівського району Київської області» з 20.08.2021 р. по 19.09.2021 р. включно (замовник — Глевахівська селищна рада, розробник — ТОВ "Лідер плюс").

Громадські слухання відбудуться 17 вересня  2021 року о 10:00 год. в приміщенні Глевахівської селищної ради по вул. Вокзальна, 26 у смт Глеваха Васильківського району Київської області. 

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в Глевахівський селищній раді за адресою: смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9 (тел. 04571 3-15-48), та на офіційному сайті Глевахівської селищної ради. За вказаною адресою або за електронною поштою glevaha.rada@ukr.net ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 20.08.2021 р. по 19.09.2021 р..

За забезпечення розгляду пропозицій відповідальний — начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Глевахівської селищної ради Павлова Сніжана Володимирівна.

Довідка: відповідно до вказаних вище законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Відомість креслень основного комплекту детального плану території:

Аркуш 1. 

Аркуш 2.

Аркуш 3. 

Аркуш 4.

Аркуш 5.

Аркуш 6.

Пояснювальна записка

СЕО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора