Заява про наміри

Дата: 09.09.2021 15:45
Кількість переглядів: 46

Фізична особа Гирич Петро Ілліч (ідентифікаційний код 2319215555), що мешкає за адресою: 08623, Київська область, Фастівський р-н, смт Калинівка, вул. Молодіжна, буд. 4, планує впровадити нове будівництво «Офісно-складська забудова» за адресою: 08625 с. Путрівка, вул. Металопромівська, 3, Фастівського (колишнього Васильківського) району Київської області.

Враховуючи сучасні технології і тенденції в дорожньо-будівельній галузі України, вивчивши попит на дорожньо-будівельну та кар’єрну техніку в даному регіоні, необхідність залучення інвестицій, необхідність створення нових робочих місць, Гирич Петро Ілліч впроваджує будівництво офісно-складської забудови для зберігання і продажу дорожньо-будівельної та кар’єрної техніки, запасних частин до неї, а також її ремонту.

Необхідність ресурсів при будівництві та експлуатації.

Земельних - приватна земельна ділянка 1,9945 га; сировинних - ДП – 2,0 т/рік; масла мінеральні – 1,0 т/рік; енергетичних - електроенергія 800 тис. кВт/год.; тепло - 328,0 Гкал/рік; водних - вода питної якості із арт. свердловини 11,8 м3 на добу, трудових (робочі місця) – 135 нових робочих місць; транспортне забезпечення - орендний транспорт при будівництві. При експлуатації - електронавантажувачі з літій-іонними батареями в/п 2000,0 кг, візки ручні з підйомною платформою MXF фірми “MAXFORMER”., в/п 2000,0 кг.

Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами.

Оскільки земельна ділянка частково знаходиться в смузі відведення автомобільної дороги Київ-Одеса, проєктну документацію узгодити з відповідними підрозділами Національної поліції та Службою автомобільних доріг у Київській області.

Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами.

Планом організації рельєфу передбачити створення допустимих ухилів, які забезпечують безпечну роботу транспорту, відвід дощових і талих вод від будівель та споруд в понижені місця, з наближенням до висотних відміток існуючого рельєфу. В понижених місцях рельєфу передбачити розташування дощоприймальних колодязів. Відведення дощових і талих вод передбачати мережу дощової каналізації, що проєктується, з наступним скиданням у очисні споруди.

Можливі впливи проектної діяльності на навколишнє середовище при будівництві та експлуатації.

Клімат і мікроклімат – випадків активних значних виділень інертних газів, теплоти, вологи та ін. проєктом не передбачено, а отже, масштабних впливів планованої діяльності на клімат та мікроклімат не очікується.

Повітряне середовище - викиди в атмосферне повітря ЗР нижче ГДК населених місць - пил, оксиди азоту (NO+NO2), вуглецю оксид, вуглецю діоксид, метан, діазоту оксид, аміак, сірки діоксид, вуглеводні граничні викиди від експлуатації неорганізованих джерел (стоянки автотранспорту та сільгосптехніки).

Водне середовище – господарські та фекальні стічні води відводяться на запроєктовані локальні очисні споруди.

Ґрунт – земельна ділянка представляє собою землі промисловості. Ґрунти зазначеної земельної ділянки не можуть бути віднесені до особливо цінних земель. Рослинний покрив майданчика - трава, кущі. Спосіб зняття і збереження ГРШ землі, нанесення його на відновлені ділянки будуть прийняті відповідно “Рекомендацій зі зняття родючого шару ґрунту при виконанні гірських, будівельних та інших робіт” та робочого проєкту землеустрою щодо зняття, перенесення зберігання та використання поверхневого шару ґрунту,

Рослинний та тваринний світ, заповідні об’єкти - вилучення особливо цінних земель немає. Шляхів міграції тварин та птахів не спостерігається, ”червонокнижних” видів рослин і тварин не відмічено, територій перспективних до заповідання немає.

Оточуюче соціальне середовище - збільшення бюджетних надходжень, задоволення попиту в дорожньо-будівельній галузі України в цьому регіоні, створення нових 135-ти робочих місць.

Оточуюче техногенне середовище - на земельній ділянці та в зоні впливу відсутні зони рекреації, культурного ландшафту, пам’ятники архітектури, історії, культури і інші елементи техногенного середовища.

Відходи виробництва та можливість їх повторного використання, утилізації, знищення - промислова утилізація, повторне використання, захоронення.

Гирич Петро Ілліч запрошує мешканців та громадські об’єднання села Путрівка до обговорення своєї запланованої діяльності з метою визначення громадської думки. Свої зауваження щодо запланованої діяльності громадяни та громадські об'єднання можуть надсилати на адресу Глевахівської селищної ради: 08631, Київська обл., Фастівський р-н., смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд.26, протягом місяця від дня публікації заяви про наміри.

З матеріалами проєкту планованої діяльності Гирича Петра Ілліча згідно із законодавством можна ознайомитися щодня протягом місяця від дня публікації оголошення з 10-00 до 13-00 за адресою: с. Путрівка, вул. Металопромівська, 3. Телефон для довідок : 097-583-33-34.

Громадські слухання відбудуться 11 жовтня 2021 року о 15-00 за адресою: Київська обл., Фастівський р-н., смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 26.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора