Детальний план території по вул. Ботанічна в смт Глеваха

Дата: 16.08.2021 11:52
Кількість переглядів: 38

«Проект внесення змін до детального плану території окремої земельної ділянки площею формування громадської забудови для будівництва багатофункціонального торгового центру по вул. Ботанічна в смт Глеваха Васильківського району Київської області»

Оголошення про проведення громадських слухань по детальному плану території

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р., проводяться громадські слухання містобудівної документації «Проект внесення змін до детального плану території окремої земельної ділянки площею формування громадської забудови для будівництва багатофункціонального торгового центру по вул. Ботанічна в смт Глеваха Васильківського району Київської області» з 16.08.2021 р. по 14.09.2021 р. включно. Замовник – Глевахівська селищна рада, розробник – ТОВ "ТОВ "Архітектурна фірма «ВВВ»", заявник – ПП «Логро».

Громадські слухання відбудуться 9 вересня 2021 року о 10:00 у приміщенні Глевахівської селищної ради за адресою: вул. Вокзальна, 26, смт Глеваха Фастівського району Київської області.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись у Глевахівській селищній раді за адресою: смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9, тел. 04571 3-15-48 та на офіційному сайті Глевахівської селищної ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 16.08.2021 р. по 14.09.2021 р.

За забезпечення розгляду пропозицій відповідальний начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Павлова Сніжана Володимирівна.

Довідка: відповідно до вказаних вище законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

План існуючого використання території. М 1:1000
Схема планувальних обмежень. М 1:1000
Проектний план (ескіз забудови). М 1:1000
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування. М 1:1000
Топографічна зйомка території. М 1:500
Схема організації руху транспорту та пішоходів. М 1:1000
Схема інженерних мереж


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора