Заява про визначення СЕО проєкту ДПТ по вул. Набережній в смт Глеваха

Дата: 06.10.2021 08:00
Кількість переглядів: 42

Повідомлення про оприлюднення
Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території для розміщення житлової та громадської забудови з уточненням вулично-дорожньої мережі по вулиці Набережній в смт Глеваха Фастівського району Київської області

З метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості на офіційному сайті Глевахівської селищної ради за адресою hlevakha.gov.ua оприлюднено заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки — проєкту детального плану території для розміщення житлової та громадської забудови з уточненнямвулично-дорожньою мережі по вулиці Набережній в смт Глеваха Фастівського району Київської області.

Строк громадського обговорення заяви — 15 днів: із 6 жовтня 2021 року по 20 жовтня 2021 року.

Пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО приймаються в Глевахівський селищній раді за адресою: смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9; тел.: (04571) 3-15-48.

За забезпечення збору пропозицій відповідальний начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Глевахівської селищної ради Павлова Сніжана Володимирівна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора