Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Дата: 30.10.2021 15:54
Кількість переглядів: 93

Повна назва документа державного планування — детального плану території для розміщення житлової та громадської забудови з уточненням вулично-дорожньої мережі по вулиці Набережній в смт Глеваха Фастівського району Київської області (далі — ДДП).

Громадське обговорення ДДП та його розділу «Охорона навколишнього природного середовища» (звіт про стратегічну екологічну оцінку), розпочато з дня його оприлюднення на сайті Глевахівської селищної ради за адресою hlevakha.gov.ua.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі, зокрема в електронному вигляді, зауваження та пропозиції до ДДП та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, — Глевахівська селищна рада за адресою: 08631, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9, тел. 04571 3-15-48. За забезпечення збору пропозицій відповідальна начальниця відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Глевахівської селищної ради Павлова Сніжана Володимирівна.

Строк подання зауважень і пропозицій — з 30.10.2021 по 29.11.2021.

Документи


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора