Повідомлення про оприлюднення заяв про визначення обсягу СЕО проєктів містобудівної документації

Дата: 10.11.2021 09:20
Кількість переглядів: 103

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєктів містобудівної документації:

  • «Внесення змін до генерального плану населеного пункту с. Мархалівка Фастівського району Київської області поєднаного з детальними планами територій населеного пункту»;
  • «Внесення змін до генерального плану населеного пункту с. Зайців Фастівського району Київської області поєднаного з детальними планами територій населеного пункту»;
  • «Детальний план території села Мархалівка Фастівського району Київської області, орієнтованою площею 100 га»;
  • «Детальний план території для розміщення багатоквартирної житлової забудови з об'єктами громадського обслуговування на земельній ділянці площею 20,8 га в межах с. Мархалівка Фастівського району Київської області»,

що розроблені на підставі Рішення Глевахівської селищної ради № 199-10-VII від 29.04.2021 та № 307-13-VII від 08.07.2021.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування: Глевахівська селищна рада.

Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України.

Відповідно до ст. 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі — СЕО) розпочато з дня їх оприлюднення і триватиме 15 днів, а саме — з 10.11.2021 до 25.11.2021.

Способи участі громадськості: громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяв про визначення обсягу СЕО документів державного планування. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ознайомитись із заявами про визначення обсягу СЕО можна в приміщенні Глевахівської селищної ради за адресою: Київська обл., Фастівський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, а також на офіційному вебсайті Глевахівської селищної ради.

Зауваження та пропозиції від громадян приймаються за адресою: Київська обл., Фастівський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26.

Відповідальна особа: Дармостук Олена Миколаївна — головна спеціалістка відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Глевахівської селищної ради; тел.: (093) 009-15-38.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєктів документів державного планування відсутня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора