Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 22.11.2021 12:17
Кількість переглядів: 40

Дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки
впливу на довкілля (автоматично генерується програмними
засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на
довкілля, не зазначається суб’єктом господарювання)
________________20217228288_____________

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля
планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАШ ПЕРЕВІЗНИК» планує провадження планованої діяльності –  реконструкцію автозаправної станції (АЗС) в межах смт Глеваха Фастівського району  Київської області по вул. Окружна, 55-Г на земельній ділянці площею 0,0883 га (кадастровий номер 3221455300:01:005:0103 з цільовим призначенням – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу).

Планування території АЗС, благоустрій, під’їзні та внутрішні проїзди виконуватимуть згідно з містобудівними умовами і обмеженнями забудови земельної ділянки (реєстраційний номер. № 15-14/02 від 30.04.2021 р).

Передбачається встановлення двох резервуарів наземних двостінних місткістю по 20 м. куб. кожний та паливо роздавальної колонки типу NOVA-A, які входять до складу пункту паливо заправного комплексу П3П3-20/20-2-1 для обслуговування автотранспортних підприємств та приватних осіб.

Режим роботи АЗС передбачається 365 днів на рік, у три зміни. Планується 250 заправок автотранспорту дизельним паливом на добу, витрата нафтопродуктів – 35 м3 за добу, 12600 м3 за рік.

В період будівельно-монтажних робіт передбачається виконати  демонтаж наземних ємностей  для зберігання палива та металево-скляної конструкції,  ремонт дорожнього покриття території АЗС, розміщення навісу над обладнанням колонок, внутрішнє переобладнання існуючої будівлі кафе для обслуговування водіїв та пасажирів під операторську з встановленням необхідного обладнання для належного функціонування АЗС, встановлення локальних очисних споруд,  сучасної автоматизованої системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайної ситуації, протипожежного резервуару, блискавковідводу. Термін виконання робіт – 1 місяць.

Джерелами потенційного впливу на довкілля планованого об’єкту є: прийом та зберігання палива; відпуск палива споживачам через паливо-роздавальні колонки; рух автотранспорту по території АЗС.

Санітарно-захисна зона для даного об’єкту становить 50 м, та витримується по відношенню до житлово-громадської забудови. Викиди забруднюючих речовин від планованої АЗС, рівні шуму, вібрації, ультразвуку, електромагнітних та іонізуючих випромінювань на межі СЗЗ передбачаються в рамках гігієнічних нормативів

2. Суб’єкт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ваш перевізник» (код ЄДРПОУ 36942062, юридична адреса: 03170, м. Київ, вул. Кільцева Дорога, 4-Б, тел.: +38(044) 501 58 34, e-mail: vash_pereviznuk@ukr.net, vp@vash-pereviznyk.com.ua

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації, 01004, м. Київ, вул. Басейна, 1/2-А тел. +38(044) 279-01-58, факс. +38(044) 234-96-15
е-mail: dep_eco@koda.gov.ua.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Отримання дозволу на виконання передбачених проектом робіт в Державній інспекції архітектури та містобудування України.

Отримання висновку з оцінки впливу на довкілля, у якому визначено допустимість провадження такої планової діяльності (ч.3 ст. 11 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»).

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться________________–_____________                                                                                                                                                                                                   (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться ____________–__________
                                                                                                 (вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації, 01004, м. Київ, вул. Басейна, 1/2-А тел. +38(044) 279-01-58, факс. +38(044) 234-96-15, е-mail: dep_eco@koda.gov.ua. Контактна особа: Директор департаменту Ткаліч Ганна Іванівна.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації, 01004, м. Київ, вул. Басейна, 1/2-А тел. +38(044) 279-01-58, факс. +38(044) 234-96-15, е-mail: dep_eco@koda.gov.ua. Контактна особа: Директор департаменту Ткаліч Ганна Іванівна.

Письмові зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в пункті 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 159 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього Оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

1. Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАШ ПЕРЕВІЗНИК» за адресою: 03170, м. Київ, вул. Кільцева Дорога, 4-Б, тел.: +38(044) 501 58 34, e-mail: vash_pereviznuk@ukr.net, vp@vash-pereviznyk.com.ua.  Контактна особа:директор Поздняков Вадим Володимирович.

2. Глевахівська селищна рада, адреса: 08631, Київська обл., Фастівський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 26,  е-mail адреса: glevaha.rada@ukr.net, контактні телефони: 04571 3-15-48, контактна особа – в.о. начальника відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Дармостук Олена Миколаївна.

Дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами – 22.11.2021 р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора