Повідомлення про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєктах містобудівної документації

Дата: 29.11.2021 09:30
Кількість переглядів: 1674

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєктах містобудівної документації:

- «Внесення змін до генерального плану населеного пункту с. Мархалівка Фастівського району Київської області поєднаного з детальними планами територій населеного пункту»;
- «Внесення змін до генерального плану населеного пункту с. Зайців Фастівського району Київської області поєднаного з детальними планами територій населеного пункту»;
- «Детальний план території села Мархалівка Фастівського району Київської області, орієнтованою площею 100 га»;
- «Детальний план території для розміщення багатоквартирної житлової забудови з об'єктами громадського обслуговування на земельній ділянці площею 20,8 га в межах с. Мархалівка Фастівського району Київської області»;
- «Детальний план території по вул. Лісова в с. Мархалівка Фастівського району Київської області»
- «Детальний план території в межах вулиць Мархалівська та Васильківська в с. Мархалівка Фастівського району Київської області»,

що розроблені на підставі рішення сесії Глевахівської селищної ради № 199-10-VIІI від 29 квітня 2021 року та звітів про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації.

Замовник: Глевахівська селищна рада.

Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Глевахівська селищна рада.

Генеральні плани розроблені з метою:

Внесення змін до генеральних планів та приведенні їх у відповідність до вимог чинного законодавства України та нормативної бази містобудування, внесення змін за пропозиціями Глевахівської селищної ради, землевласників та землекористувачів. Одним із основних факторів, що створив необхідність оновлення містобудівної документації, є потреба врахування поточної соціально-економічної ситуації села та стрімке зростання демографічних показників.

Детальні плани території розроблені з метою:

уточнення планувальної структури та визначення функціонального використання території; визначення містобудівних умов та обмежень; визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища тощо.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту» та ДБН - Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Метою стратегічної екологічної оцінки є сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документу державного планування (далі – ДДП).

Ознайомитися з проєктами містобудівної документації та звітами про стратегічну екологічну оцінку можливо в приміщенні Глевахівської селищної ради за адресою: Київська обл., Фастівський район, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 26 та на офіційному веб-сайті Глевахівської селищної ради glevaha.rada@ukr.net.

Наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування наведена у звітах про СЕО проєктів ДДП, а також розміщена на офіційному веб-сайті.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – Дармостук Олена Миколаївна − головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Глевахівської селищної ради. (Тел.: 0930091538).

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: Київська обл., Фастівський район, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 26 протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «27» листопада 2021 р. по «27» грудня 2021 р включно (Повідомлення були опубліковані в газеті "Життя і Слово" та "Урядовий кур'єр" 27.11.2021 р.). Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання та презентація проєктів містобудівної документації та звітів про стратегічну екологічну оцінку відбудеться «10» грудня 2021 року о 10:00 за адресою: Київська обл., Фастівський район, с. Мархалівка, вул. Шкільна, 13.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєктів ДДП відсутня.

Додатки: 

Громадські слухання відбулися

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план  території 12-го мікрорайону у м. Суми»Зображення використано з метою ілюстрування та не є складовою повідомлення


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора