Повідомлення про оприлюднення проєкту ДДП та звіту про СЕО ДПТ «Крушинка Парк»

Дата: 18.12.2021 08:00
Кількість переглядів: 77

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території житлової та громадської забудови «Крушинка Парк» в межах Крушинського старостинського округу Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області»

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану території житлової та громадської забудови «Крушинка Парк» в межах Крушинського старостинського округу Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області» був розроблений ТОВ «Інститут управління нерухомим майном» на підставі рішення сесії Глевахівської селищної ради №397-15-VIII від 12.08.2021р. «Про розгляд звернення щодо надання дозволу на розроблення детального плану території (заява гр.Мулика Р.М.)» 

Детальним планом даної території визначено функціональне призначення та параметри забудови земельних ділянок, виявлено та уточнено територіальні ресурси для всіх видів функціонального використання території, інженерного благоустрою, охорони навколишнього природного середовища. У ході виконання стратегічної екологічної оцінки, а головним чином у звіті про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення здоров’я населення на проєктованій ділянці.

  1. Орган, що приймає рішення про затвердження документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – Глевахівська селищна рада Фастівського району Київської області. 

  2. Орган, який приймає рішення про затвердження ДДП – Глевахівська селищна рада;

  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: 

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 4 січня 2022 року і триває до 2 лютого 2022 року (30 днів).

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: вулиця Вокзальна, 26, смт.Глеваха, Фастівський район Київська область, 08631., та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Глевахівської селищної ради – glevaha.rada@ukr.net;

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 3 лютого 2022 року о 11:00 у приміщенні Глевахівської селищної ради: Київська область, Фастівський район, смт.Глеваха, вулиця Вокзальна, 26.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктом державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Глевахівська селищна рада: Київська область, Фастівський район, смт.Глеваха, вулиця Вокзальна, 26.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій – Глевахівська селищна рада: Київська область, Фастівський район, смт.Глеваха, вулиця Вокзальна, 26. 1. ел.адреса: glevaha.rada@ukr.net;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Глевахівська селищна рада.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування: відсутня, оскільки територія проєктування знаходиться на значній відстані від межі сусідніх держав.

Додатки:

Документи для ознайомлення:

Dreamdim. Зображення додано винятково з метою ілюстрації та не є складовою повідомлення


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора