Оголошення про проведення громадських слухань щодо ДПТ в с. Крушинка — Науменко А. О.

Дата: 13.01.2022 08:00
Кількість переглядів: 47

Оголошення про проведення громадських слухань щодо детального плану території

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року, проводяться громадські слухання містобудівної документації Детальний план території «Формування території житлової забудови садибного типу з уточненням вулично-дорожньої мережі в с. Крушинка Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області» (кадастровий номер земельної ділянки: 3221484000:06:028:0049) з 13 січня 2022 року по 14 лютого 2022 року включно (замовник — Глевахівська селищна рада, розробник — ТОВ «Ідеал-Центр», заявник — Науменко А. О.).

Громадські слухання відбудуться 27 січня 2022 року о 10:00 у приміщенні Глевахівської селищної ради по вул. Вокзальна, 26 у смт Глеваха Фастівського району Київської області.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися в Глевахівський селищній раді за адресою: смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9, тел. (04571) 3-15-48 та на офіційному сайті Глевахівської селищної ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 13 січня 2022 року по 14 лютого 2022 року.

За забезпечення розгляду пропозицій відповідальна начальниця відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Павлова Сніжана Володимирівна.

Довідка: відповідно до вказаних вище законодавчих актів пропозиції до проєктів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Додатки:

  1. Текстові матеріали детального плану території.
  2. Графічні матеріали детального плану території.
  3. Рішення Глевахівської селищної ради № 614-17-VIII «Про розгляд звернення щодо надання дозволу на розроблення детального плану території гр. Науменка А.О. в с. Крушинка».
  4. Завдання на розроблення детального плану території.
  5. Викопіювання з генерального плану населеного пункту с. Крушинка Фастівського району Київської області.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора