Оголошення про проведення громадських слухань по детальному плану території

Дата: 26.11.2019 21:09
Кількість переглядів: 2016

Фото без описуОголошення про проведення громадських слухань по детальному плану території

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р., проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території багатоквартирної житлової забудови по вул. Стуса та вул. Вокзальній в смт. Глеваха Васильківського району Київської області» з 26.11.2019 по 25.12.2019 р. (замовник Глевахівська селищна рада, розробник Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»), згідно з рішенням Глевахівської селищної ради № 41-02-VII від 01.08.2019 р.

 

Громадські слухання відбудуться 06 грудня 2019 року о 15:00 год. в приміщенні Глевахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Вокзальна, 20 у смт Глеваха Васильківського району Київської області.

 

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в Глевахівський селищній раді за адресою: смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, кабінет № 9 (тел. 04571 3-15-48) та на офіційному сайті Глевахівської селищної ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 26.11.2019 р. по 25.12.2019 р.

За забезпечення розгляду пропозицій відповідальний архітектор Терещук В.А.

 

Довідка: відповідно до вказаних вище законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

 

Документація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано