Глевахівська громада

Глевахівська селищна територіальна громада – громада з великим потенціалом. 

Завдяки поєднанню затишку заміської екологічно чистої зони зі зручною торгівельною та соціальною інфраструктурою все більше сімей обирають Глевахівську громаду своєю домівкою. 

Розташована поблизу Києва на перетині ключових транспортних артерій, громада є науковим та підприємницьким центром, адже саме в нас розташовані великі українські науково-дослідні установи та підрозділи потужних вітчизняних та світових компаній. 

Також територія громади приваблює мальовничими краєвидами Васильківських Карпат, чудовими озерцями, парковими зонами, цікавими веломаршрутами.

Взявши за основу принципи партнерства, відкритості та прозорості, Глевахівська селищна рада вибудовує з громадою та бізнесом відносини взаємодовіри та взаємодопомоги; прагне до підвищення якості адміністративних, соціальних, освітніх, культурних послуг та зручності їх отримання, створює умови для розвитку громадських ініціатив.

Усе це робить Глевахівську громаду туристично привабливим об’єктом Київщини, комфортним місцем для життя й успішного підприємництва

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано