Перелік укриттів Глевахівської громади

Перелік укриттів

  • протирадіаційні укриття Інституту механіки та автоматики агропромислового виробництва НААНУ  — смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11/1А та 11/1Б);
  • підвал Глевахівського академічного ліцею — смт Глеваха, вул. Вокзальна, 20);
  • підвал Путрівського академічного ліцею — с. Путрівка, вул. Путрівська, 156);
  • підвал Крушинської гімназії — с-ще Зелений Бір, вул. Освіти, 11);
  • підвал закладу дошкільної освіти «Струмочок» — с-ще Зелений Бір, вул. Освіти, 5 (для вихованців, їхніх батьків і вихователів закладу).

ВІДКРИТИ МАПУ УКРИТТІВ

Якщо маєте власне підвальне або інше безпечне приміщення, рекомендуємо перевірити їх стан і по можливості обладнати в ньому укриття, захистити його мішками з піском і передбачити наявність аварійного виходу.

Детальна інструкція про підготовку будинку до надзвичаної ситуації — у пам'ятці «У разі надзвичайної ситуації або війни». Пам'ятка також містить низку порад, таких як порядок дій під час обстрілів, що робити в разі отримання сигналу «Увага всім!».

Крім того, наполегливо рекомендуємо вивчити та дотримуватися рекомендацій для сім'ї «Як діяти у кризовій ситуації». У пам'ятці викладена стратегія дій у випадку надзвичайної ситуації, інформація про запаси й наповнення аптечки, які мають бути вдома, про підготовку рюкзака безпеки та низка інших корисних рекомендацій.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано