Житлово-комунальне господарство, благоустрій, інфраструктура, комунальна власність

12 Квітня, 2024 р., 13:17
З метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості доводимо до відома мешканців громади про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля об"єкту: "Реконструкція існуючого виробничо-сервісного центру (прирейкового складу нафтопродуктів та пункту зливу газу) під виробничо-сервісний центр для зберігання вуглеводних та альтернативних видів палива в с. Крячки Васильківського району Київської області" (реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля 7296 (2023111011300).
01 Квітня, 2024 р., 15:47
Мале приватне підприємство «В П К» просить розглянути заяву щодо встановлення розрахованого відповідно до ч. 4-5 ст. 20 Закону України «Про теплопостачання» тарифу на теплову енергію, яка виробляється на твердопаливних котлах - ARS-400 LM з використанням деревинної пелети та тріски на рівні 90 відсотків діючого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, та/або середньозваженого (потрібне підкреслити) для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету:
06 Лютого, 2024 р., 08:46
Керуючись Законом України «Про житлово - комунальні послуги» постанови КМУ від  1 червня 2011 р. № 869  “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги ” просимо встановити наступні тарифи на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії:
16 Січня, 2024 р., 08:36
ТОВ "Екотеплорозвиток" просить розглянути заяву щодо встановлення розрахованого відповідно до ч. 4-5 ст. 20 Закону України «Про теплопостачання» тарифу на теплову енергію, яка виробляється на твердопаливних котлах  з використанням альтернативних джерел енергії на рівні 90 відсотків діючого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, та/або середньозваженого (потрібне підкреслити) для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету:
05 Січня, 2024 р., 11:41
Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності та реалізації Закону України «Про ринок природного газу»  від 9 квітня 2015 року № 329-VIII (далі – Закон). Просимо заповнити опитувальники.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано