Дата: 15.05.2021 19:37
Кількість переглядів: 1776

Фото без опису

Глевашці здобули впевнену перемогу з розгромним рахунком 6:0.

У рамках другого туру відкритого чемпіонату Васильківщини з футболу «Глева» на своєму полі приймала футбольний клуб «Данилівка».

Перший тайм. Попри кілька небезпечних моментів у гостей, перший тайм пройшов під контролем «Глеви». Рахунок 2:0.

Другий тайм почався з вилучення гравця «Данилівки» за лайку в бік судді. Це не завадило данилівцям будувати гострі атаки, під час однієї з яких їм вдалося заробити пенальті. Утім, воротар «Глеви» швидко зреагував і відбив 11-метровий удар. Протягом другого тайму глевашці забивали щонайменше 6 разів, проте зараховано було тільки 4 взяття воріт. Таким чином, матч завершився з рахунком 6:0, причому 5 голів забив Артем Артимович.

Забивали:

• Бернацький: 10';
  • Артимович: 42', 60', 75', 76', 86'.

Протягом матчу вболівальники активно підтримували глеваську команду. На матчі також був присутній голова громади Володимир Петренко.

Отож, за результатами матчу «Глева» ситуативно піднімається в турнірній таблиці з дев'ятої відразу на третю сходинку. Команда здобула свої перші 3 очки й обходить ФК «Зелений Бір» за кількістю забитих м'ячів.

Нагадуємо, завтра свої матчі на виїзді зіграють ФК «Зелений Бір» та «Форвард-Путрівка».