Земельний податок: реквізити для оплати

Дата: 11.08.2021 17:00
Кількість переглядів: 1441

Земельний податок можна оплатити чотирма способами:

  • через касу найближчого банку;
  • у відділенні "Укрпошти";
  • через термінал у Глевахівському ЦНАПі;
  • онлайн через особистий банківський кабінет.

Оплата через касу банку / на відділенні "Укрпошти"

Для цього видрукуйте квитанцію з реквізитами, впишіть у неї ПІБ та ідентифікаційний код особи, у чиїй власності перебуває земельна ділянка, а також рік та суму до сплати. Після чого оплатіть потрібну суму на касі банку або на пошті.

Якщо ж ви не знаєте суму, яку маєте оплатити, зверніться до землевпорядників Глевахівської селищної ради за телефоном +38(04571) 3-15-48. Вони нададуть вам інформацію з податкової.

Якщо ж із певних причин земельний податок вам не нараховано, вам потрібно зареєструвати ділянку в податковій. Про те, як це зробити, ми писали тут.

Оплата через термінал у ЦНАПі

Працівники ЦНАПу допоможуть вам оплатити податок через термінал. За потреби вам також повідомлять суму до сплати.

ЦНАП розташований за адресою: смт Глеваха, вул. Київська, 78-А.

Оплата онлайн

Онлайн може платити лише та особа, у чиїй власності перебуває земельна ділянка. Інакше платіж буде зараховано некоректно.

Для оплати онлайн в особистому кабінеті вашого банку перейдіть у розділ "Платежі". Далі в рядку пошуку введіть код ЄДРПОУ (37955989) та оберіть послугу Бюджетні платежі (КИЇВСЬКА ОБЛ.). Після цього введіть номер розрахункового рахунку (IBAN) Казначейства України: UA938999980334149813000010760.

У вікні для оплати оберіть період, за який бажаєте заплатити податок, і оберіть код платежу: 101 "Сплата суми податків і зборів / єдиного внеску". Також укажіть призначення платежу: "Земельний податок з фізичних осіб".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора