Приймаєте працівника на роботу — повідомте податкову

Дата: 09.12.2021 14:27
Кількість переглядів: 440

Фото без опису

Роботодавці мають офіційно оформити трудові відносини з найманими працівниками. Про це нагадує Фастівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області.

До початку роботи працівника за укладеним трудовим договором роботодавець має повідомити податкові органи про прийняття працівника на роботу.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подає власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган (особа) чи фізична особа до територіальних органів ДПС за місцем їх обліку як платника єдиного внеску до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором в один із таких способів:

  • засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг;
  • на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
  • на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформація вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Повідомленням про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації є відомості, отримані органами ДПС з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

ДПІ нагадує, що встановлені за результатами контрольно-перевірчих заходів порушення вимог законодавства про працю мають негативні наслідки для роботодавців, оскільки загрожують їм суттєвими фінансовими санкціями.

Читайте також: Новації в застосуванні РРО та ПРРО з 2022 року, Нові ставки єдиного податку та єдиного внеску.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано