Олексій Кулеба: На Київщині завершено поточні ремонти на 139 об’єктах соціальної сфери

Дата: 29.07.2022 10:28
Кількість переглядів: 690

«Київщина поступово відновлюється після навали російських військ. Для виконання поточних ремонтів у квітні цього року із держбюджету було виділено 400 млн гривень. Ці кошти призначені для відновлення тих об’єктів, що зазнали незначних ушкоджень. Зокрема, на заміну вікон, дверей, ремонт покрівлі в будівлях. На 139-ох об’єктах ремонтні роботи вже завершено», — зауважив Олексій Кулеба.

Також він додав, що серед відремонтованих об’єктів — 1 адміністративна будівля, 2 Центри творчості дітей та юнацтва, 1 відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, 4 заклади загальної середньої освіти, 1 дитячий садок, 15 закладів охорони здоров’я, 50 багатоквартирних та 65 приватних будинків.

Із них 4 об’єкти знаходяться в Білоцерківському районі, 23 об’єкти — в Броварському, 90 — в Бучанському, 5 — у Вишгородському та 17 — у Фастівському районах.

Крім того, голова Київської ОВА зазначив, що наразі ремонтні бригади працюють на 228 об’єктах. Цього тижня у планах розпочати роботи ще на 87 об’єктах.

«Маємо не просто відбудувати пошкоджені будівлі, а підвищити соціальний добробут жителів Київщини. Залучаємо для цього всі можливі ресурси», — зауважив Олексій Кулеба.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора