Оголошення про початок розроблення та внесення пропозицій фізичних та юридичних осіб до Комплексного плану просторового розвитку території Глевахівської селищної територіальної громади Фастівського району Київської області

Дата: 26.08.2022 08:00
Кількість переглядів: 822

Оголошення про початок розроблення та внесення пропозицій фізичних та юридичних осіб до Комплексного плану просторового розвитку території Глевахівської селищної територіальної громади Фастівського району Київської області

Відповідно до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 року № 926 та рішення Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області від 26.05.2022 № 1020-23-VIII розпочато збір пропозиції фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Глевахівської селищної територіальної громади Фастівського району Київської області (далі — Комплексний план).

З 19.08.2022 розпочинаємо прийом пропозицій до розроблення комплексного плану, який триватиме не менше як 15 робочих днів. Останній день реєстрації пропозицій є днем оголошення про початок проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану.

Пропозиції подаються шляхом заповнення форми на офіційному вебсайті Глевахівської селищної ради hlevakha.gov.ua в підрубриці «Оголошення та повідомлення» розділу «Архітектура, містобудування та земельні відносини» або в паперовому вигляді заявником за адресою: 08631, Київська область, Фастівський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 26, каб. № 9.

Подати пропозицію онлайн

Подати пропозицію онлайн можна шляхом заповнення форми або прокоментувавши вже подані пропозиції.

Щоб подати власну пропозицію, заповніть гугл-форму.

Щоб прокоментувати подані пропозиції, виконайте такі кроки:

  1. Перейдіть за посиланням і ознайомтеся з поданими пропозиціями. Визначте серед пропозицій ті, які бажаєте прокоментувати.
  2. За потреби авторизуйтеся на сервісі "Google Таблиці". Якщо користуєтеся смартфоном, завантажте додаток "Google Таблиці".
  3. Натисніть праву клавішу миші на комірці пропозиції, яку обрали, і в спливному вікні натисніть на кнопку "Коментар". Якщо користуєтеся смартфоном, затисніть обрану комірку й у спливному вікні натисніть кнопку "Додати коментар". 
  4. Уведіть текст коментаря та натисніть на кнопку "Додати коментар" (на смартфонах — кнопка ">").

Подані пропозиції та коментарі будуть оприлюднені в гугл-таблиці та розглянуті під час розробки Комплексного плану.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора