З початку року більше як тисяча безробітних Київщини проходили професійне навчання

Дата: 27.10.2022 08:30
Кількість переглядів: 199

Фото без опису

Більшість українських спеціалістів, не знаходячи роботу у своїй професії, або вже здобувають нову професію, або планують це зробити найближчим часом. Наразі офісні співробітники, які частіше за інших стикаються з проблемами під час працевлаштування, готові перейти в робітничу професію, аби мати роботу й отримувати зарплату. Серед найбільш прийнятних професій для тих, хто залишає офісну роботу, українці назвали комплектувальника, водія, фермера, садівника, городника, а також кухаря та спеціаліста б'юті-сфери.

Служба зайнятості Київщини організовує професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних за тими робітничими професіями, які мають попит на ринку праці. Таке навчання здійснюється на замовлення роботодавця або для самозайнятості особи, коли безробітний планує започаткувати власну справу.

Проводиться навчання в закладах освіти, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності або безпосередньо в роботодавців за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. 

У системі служби зайнятості функціонують 11 центрів професійно-технічної освіти, які забезпечують професійне навчання дорослого населення за 95 ліцензованими робітничими професіями та близько 300 освітніми програмами підвищення кваліфікації.

Наразі актуальною є дуальна форма навчання, яка спрямована на організацію близько 70 % навчального часу на базі підприємств, безпосередньо на робочому місці. 

Після закінчення навчання слухачам видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації. 

Перелік закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних розміщені на сайті Київського обласного центру зайнятості.

З переліком ЦПТО ДСЗ можна ознайомитися на сайті Державного центру зайнятості. 

Ви можете ознайомитись з інформацією щодо стану ринку праці Київщини та актуальними подіями на наших фейсбук-сторінціінстаграм-сторінці, на сайті Київського ОЦЗ.

Отримайте онлайн-консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано