Стартував всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги»

Дата: 23.03.2023 14:17
Кількість переглядів: 308

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (1 особа та текст)

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки. Протягом 15 років у Конкурсі взяло участь понад 105 тисяч конкурсантів. Конкурс став найбільш масовою громадською правопросвітницькою ініціативою України.

Організатори конкурсу запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти участь у XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

У цьому році Конкурс направлений на привернення уваги до порушених прав українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України.

Номінації:

  • «Слава українським Героям». Малюнок має відображати право на життя та його захист українськими героями — військовими, медиками, рятувальниками тощо.
  • «24 лютого… Україна в боротьбі». Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав. Співорганізатором даної номінації виступає Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування «Молодь — майбутнє нації».
  • «Україна в кордонах 1991 року». До участі у даній номінації запрошується діти, що перебувають на тимчасово окупованій території України. З міркувань безпеки дитини та членів її сім'ї при оголошені переможця в цій номінації Всеукраїнський організаційний комітет зобов’язується не оприлюднювати персональні дані дитини, а зазначити тільки область чи населений пункт. 
  • «Погляд української діаспори». До участі в цій номінації запрошуються діти, що проживають за межами України.
  • «Захист прав дітей на Донеччині». До участі в цій номінації запрошуються діти, що проживають на територіях зазначених областей, підконтрольних українській владі. Співорганізатором даної номінації виступають: ВПО Хаб Донецької області, Комунальний заклад «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», Молодіжний центр м. Курахове «380 volt».
  • «Незламна нація». До участі в цій номінації запрошується діти, що постійно чи тимчасово проживають на території м. Києва. Співорганізатором цієї номінації виступає Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). 
  • «Україна — багатонаціональна держава». Тематика малюнка має відповідати назві номінації. 
  • «Соціальні права та свободи». Тематика малюнка має відповідати назві номінації.

Переможців визначатимуть у трьох вікових групах. До молодшої групи належать діти віком від 6 до 10 років; до середньої групи від 11 до 14 років; до старшої групи — від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2023 року).

Для участі в Конкурсі необхідно до 1 травня 2023 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом із заявкою в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG) на електронну адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі — «Мої права»). До конкурсної роботи обов’язково подається заявка в довільній формі у форматі WORD (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчального закладу) не вимагається.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.


Організатори конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету: uccplec@gmail.comфейсбук-сторінка / голова організаційного комітету — Сошников Антон Олександрович, (095) 503-10-91

Положення про Конкурс


ДОВІДКА

Протягом 15 років у Конкурсі взяло участь понад 105 тисяч конкурсантів. Конкурс став найбільш масовою громадською правопросвітницькою ініціативою України. У 2017 році Конкурс визнаний однією з Кращих 100 практик молодіжної роботи в Україні. 

У 2020 році Конкурс, як проєкт визнаний кращою практикою реалізації громадських ініціатив «ТОП-100» (м. Київ) та переможцем Конкурсу «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці». 

У 2021 році Конкурс підтримали: Уповноважений Президента України з прав дитини; Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерство юстиції України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство закордонних справ України, Національна поліція України, Національна соціальна сервісна служба України, Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Офіс Ради Європи в Україні, обласні та місцеві державні адміністрації, Школа анімації Paus to Play та інші.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано