Роботодавці можуть отримати компенсацію ЄВ за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних

Дата: 30.03.2023 08:05
Кількість переглядів: 171

 

Фото без опису

Для покращення ситуації на ринку праці, підвищення рівня зайнятості населення уряд розширює програми підтримки роботодавців, а саме виплат компенсацій за працевлаштування окремих категорій безробітних.

Одним із найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо працевлаштування безробітних є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Роботодавець може отримати компенсацію фактичних витрат у розмірі ЄВ, але не більше від подвійного розміру мінімального страхового внеску, за працевлаштування строком не менше ніж на два роки таких категорій громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад один місяць:

  1. Один із батьків або особа, яка їх замінює, і:
  • має на утриманні дитину (дітей) віком до шести років;
  • виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю;
  • утримує без одного з подружжя особу з інвалідністю з дитинства (незалежно від віку) та/або особу з інвалідністю I групи (незалежно від причини інвалідності).
  1. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
  2. Особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування.
  3. Особи, яким до виходу на пенсію за віком залишилося 10 і менше років.
  4. Особи, яким виповнилося 15 років і які за згодою одного з батьків або опікуна можуть, як виняток, прийматися на роботу.
  5. Особи, стосовно яких установлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.
  6. Зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку понад 6 місяців.

Загальна тривалість виплати компенсації становитиме 12 місяців упродовж наступних двох років.

Також у 2023 році продовжить діяти урядова програма щодо виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Компенсація витрат надається роботодавцю за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом. За кожного працевлаштованого із числа ВПО держава виплачує підприємцю 6700 грн упродовж двох місяців.

Ви роботодавець та бажаєте знайти кваліфікованих фахівців? Не втрачайте час і звертайтеся до відділу організації надання послуг роботодавцям Київського обласного центру зайнятості : (044) 291-00-50, (066) 509-77-22 або до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти: http://surl.li/clyqi.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано