У Глевахівській громаді пройшов дитячий турнір із футболу

Дата: 19.06.2023 17:20
Кількість переглядів: 227

Фото без опису

«Дитяче майбутнє України» — відкритий кубок Глевахівської громади серед дітей 2013 р. н., організаторами якого виступили Глевахівська селищна рада та Бучанська районна асоціація футболу.

Протягом двох днів молоді футболісти змагалися на сучасному стадіоні Глевахи, прагнучи стати володарями головного трофею. Їх енергійна гра та постійна інтрига не залишили байдужими вболівальників, які активно підтримували юних спортсменів.

У змаганнях взяли участь десять команд, і жодна не залишилась без нагород. Усі діти отримали медалі, а призери турніру поїхали додому із заслуженими кубками!

У захопливому фінальному матчі білоцерківська «Рось» із мінімальним рахунком 2:1 перемогла команду СК «Гатне» та завоювала золоті медалі. У матчі за третє місце команда «ХФК» з Ірпеня здолала ДЮСШ «Фастів» і посіла почесне третє місце!

Дякуємо командам за участь, а нашим воїнам — за можливість дарувати дітям такі футбольні свята!