Почни впливати на процес відбудови: опитування

Дата: 13.07.2023 16:47
Кількість переглядів: 126

Фото без опису

Протягом року повномасштабного вторгнення Україна зазнала значних збитків унаслідок руйнування та пошкоджень нерухомого майна, що оцінюються в сотнях мільярдів доларів США. За спільною оцінкою Світового банку й Уряду України, загальні потреби у відновленні за 24 лютого 2022 по 24 лютого 2023 року склали 411 мільярдів доларів. 

Процес відбудови вже розпочато, зокрема Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України (Міністерство відновлення) спільно з Коаліцією громадських організацій RISE Ukraine, працюють над створенням цифрової екосистеми управління відбудовою інфраструктури — DREAM. Екосистема охоплює весь життєвий цикл проєктів відновлення, від фіксації збитків та визначення потреб і до створення картки проєкту, громадських слухань, розробки проєктної документації, проведення закупівель, будівництва й аудиту. 

Для забезпечення ефективної реалізації проєктів відбудови, мінімізації ризиків нецільового використання коштів, зменшення рівня корупції та збільшення рівня довіри до відбудови й підтримки серед українців та міжнародних партнерів необхідно забезпечити широке залучення до процесу відбудови всіх зацікавлених сторін.

Із цією метою розробляється модуль електронної демократії, який дозволить громадянам впливати на вибір і склад проєктів відновлення, моніторити їх упровадження тощо. Розробку модуля буде координувати Центр розвитку інновацій. Запрошуємо вас висловити свою думку та вплинути на розробку майбутнього модуля, який стане невід'ємною частиною екосистеми управління відбудовою інфраструктури — DREAM. 

Щоб узяти участь в опитуванні, заповніть анкету за посиланням відповідно до своєї категорії до 14 липня 2023 року включно:

член/представник неурядової організації;
активний мешканець;
громадянин зі статусом ВПО.

Результати дослідження будуть ураховані в розробці моделей механізмів прозорої та демократичної участі громадського суспільства до процесу управління відбудовою та технічного завдання модуля залучення.

Детальніше про проєкт

Це опитування проводиться Центром розвитку інновацій спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, коаліцією RISE Ukraine в межах проєкту «Прозора та демократична відбудова» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього опитування є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано