Компенсації роботодавцям за працевлаштування зареєстрованих безробітних

Дата: 24.10.2023 16:40
Кількість переглядів: 362

Фото без опису

Щоб підтримати бізнес під час війни та працевлаштуванню безробітних осіб, держава пропонує суб’єктам господарювання низку активних програм, які реалізовує служба зайнятості. Роботодавцям надаються наступні компенсації:

 • Відшкодовуються витрати на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Розмір компенсації – 6700 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, але не більше 2 місяців з дня її працевлаштування. Більш детально – https://is.gd/1bbBH9.
 • Компенсуються витрати на оплату праці за працевлаштованих зареєстрованих безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб. Максимальний розмір – 13400 грн. Відшкодовується не більше 6 місяців за кожний непарний місяць роботи ВПО, яка працевлаштована на умовах строкового трудового договору терміном не менш як 12 місяців. Подробиці – https://is.gd/jHzNwo.
 • Відшкодовується фактичний розмір сплаченого єдиного внеску, але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску, за працевлаштування строком не менше ніж на два роки безробітних із додатковими гарантіями у сфері зайнятості. Загальна тривалість виплати компенсації – 12 місяців (за кожний непарний місяць роботи). Більше – за посиланням https://is.gd/py6dgg.
 • Повертається половина фактичних витрат на оплату праці (але не більш як розмір мінімальної заробітної плати) у разі працевлаштування терміном понад рік безробітних із числа осіб з інвалідністю, учасників бойових дій, а також тих, кому до пенсії залишилося менш як 5 років. Загальна тривалість виплати – до 6 місяців (за кожний непарний місяць роботи) за умови працевлаштування строком до 1 року. Деталі – https://is.gd/py6dgg.
 • Відшкодовується 50 % мінімальної заробітної плати при працевлаштуванні безробітних із числа молоді (безробітні віком до 25 років, які сумарно мають страховий стаж не більше 12 місяців; віком до 35 років на перше робоче місце; звільнені зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби) – на перше робоче місце. Більше – https://is.gd/py6dgg.
 • Суб’єктам малого підприємництва компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця строком не менше ніж на два роки. Загальна тривалість виплати компенсації – 12 місяців (за кожний непарний місяць роботи). Подробиці – https://is.gd/qQkDvi.
 • Згідно з постановою КМУ від 22.08.2023 р. № 893 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю» працедавцям відшкодовуються витрати на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю:
  • І групи в розмірі до 100,5 тис. грн (15 мінімальних зарплат);
  • ІІ групи – до 67 тис. грн (10 мінімальних зарплат).

Програма поширюється на працедавців, які з 29 серпня поточного року працевлаштували застраховану людину з інвалідністю І або ІІ групи. Деталі – https://is.gd/afx4ts.

Якщо ви шукаєте персонал, вас зацікавили можливості служби зайнятості, звертайтеся до підрозділів Київського ОЦЗ: http://surl.li/clyqi.

Київська обласна служба зайнятості надає онлайн-консультації через телеграм-канал обласного центру зайнятості: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi.

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших ресурсах:

Фото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано