Шлях до змін - ефективний професійний розвиток
Розвиток громади починається з лідерів, які надихають, навчаються та втілюють зміни заради спільного майбутнього!
Керівник Центру надання адміністративних послуг пройшла навчання за програмою “Ефективний керівник ЦНАП”, організованою шведсько-українською програмою Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні».
Це два місяці інтенсивної роботи онлайн та зустріч офлайн 12-13 грудня, яка пройшла у Львові. Навчання об’єднало 30 керівників ЦНАП з усієї України для:
здобуття практичних знань з управління змінами, командоутворення та підвищення ефективності роботи;
створення та захисту власних проєктів, спрямованих на вдосконалення функціонування ЦНАП;
спільної роботи над рішеннями актуальних викликів, особливо в умовах воєнного стану;
обмін досвідом колег з усієї України.
Програма стала потужним кроком у зміцненні професійного потенціалу, адже саме завдяки таким навчанням народжуються нові ідеї та інструменти, що допомагають покращувати надання адміністративних послуг для громади.
Дякуємо команді Polaris за організацію навчання та можливість створити спільний простір для обміну досвідом і знаннями.
Працюємо для Глевахівської громади та її гостей і разом наближаємо нашу Перемогу!